Laiptai

Paslaugos, Laiptai
MEDINIAI LAIPTAI SU BETONINE KONSTRUKCIJA

Betoninės laiptų konstrukcijos leidžia išgauti įvairiausių laiptų konfigūracijas, kurios gali būti dengiamos keraminėmis plytelėmis, medinėmis pakopomis, linoleumu, kilimine danga ir kt. Betoninės konstrukcijos laiptai yra vieni stabiliausių. Laiptams gali būti naudojama įvairių rūšių mediena: ažuolo, uosio, pušies, eglės ar kitokia egzotiška mediena.

Laiptai
MEDINIAI LAIPTAI METALINE KONSTRUKCIJA

Laiptai su metaline konstrukcija yra modernus sprendimas Jūsų namo ar biuro interjere. Metalinė laiptasija gali būti dažoma pasirinkta spalva arba gaminama iš nerūdijančio plieno. Laiptai gali būti įvairių modelių ir konfigūracijų. Dėl savo stabilumo, patvarumo ir solidumo tokie laiptai Lietuvoje šiuo metu populiariausi. Laiptams gali būti naudojama įvairių rūšių mediena: ažuolo, uosio, pušies, eglės ar kitokia egzotiška mediena.

Laiptai
Paslaugos, Laiptai
Paslaugos, Laiptai
MEDINIAI LAIPTAI

Mediniai laiptai gali būti įvairių modelių: atviri, uždari, su posūkiu ir t.t. Šio tipo laiptams gali būti naudojama įvairių rūšių mediena: ažuolo, uosio, pušies, eglės ar kitokia egzotiška mediena. Jų konstrukcija pakankamai tvirta, o laiptai patruaklūs dėl savo šiltumo.

Laiptai
MEDINIAI PAKABINAMI LAIPTAI

Naudojant medį galima pagaminti įvairių tipų laiptus. Mediniai pakabinami laiptai gali būti įvairių modelių: atviri, uždari, su posūkiu ir t.t. Šio tipo laiptams taip pat gali būti naudojama įvairių rūšių mediena: ažuolo, uosio, pušies, eglės ar kitokia egzotiška mediena.

Paslaugos, Laiptai
Laiptai

Naudojame įvairią tradicinę bei egzotišką medieną

Gamybai naudojame įvairią tradicinę bei egzotišką medieną

Atlikti darbai, laiptų maketai

Norėdami gauti geriausią pasiūlymą susisiekite su mumis!